KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10984193
nr 1098 4193
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 17 st. Svenolov Ehrén (1927-2004), PT, signerade, -79, bladets mått: 36x28 + bok
måndag 27 mars 2017
kl 19:55:08
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén
nr 1098 4193
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
måndag 27 mars 2017 |
Svenolov Ehrén